Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

arabeski yaşatma bölümü :):):)

+8
kopuk_61100
NaShit
erenn
romeo
BLaCKeaGLe
constantine
bertug
kadiralp
12 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
kadiralp
Seviye 4
Seviye 4
kadiralp

Erkek

arabeski yaşatma bölümü :):):) Empty
MesajKonu: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) Icon_minitime6/4/2008, 23:57

arkadaşlar desteğinizi bekliyorum arabesk olmadan olmaz harika şarkılar var bide anlamadığım nokta kıraç son günlerde bi şarkıyla iice popüler oldu (yıldızlarda kayar) parçası bu şarkıyı seneler önce ferdi baba zaten söylemişti ferdi söyleyince kötü oluyo kıraç rock tarzında söyleyince güzel oluyo anlamadım valla neyse desteğinizi esirgemeyin arkadaşlar yaşatalım arabeski SmileSmileSmile
bertug
Yönetici
Yönetici
bertug

Erkek
Lakap : berkut

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) Icon_minitime7/4/2008, 02:18

arabesk türü müzik sadece içerken işime yarıor kırk yılda bir içtiğime göre gerek bile olmayabiliyor bazen Razz warsa yoksa "rap"
http://www.uiforum.tk
constantine
Yönetici
Yönetici
constantine

Erkek

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) Icon_minitime7/4/2008, 04:43

rock forever demek ıstıyoum ayrıca metal forever
BLaCKeaGLe
Seviye 3
Seviye 3
BLaCKeaGLe

Erkek

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) Icon_minitime7/4/2008, 12:46

yaw kadircan nabıon sen ben ne diom sana sen nabıon ben sana arabeski bırak dememişmiydim bırak artık yaw su arabeski daha hareketli bişeyler dinle genç adamsın yaw o ne ole her daim bunalım olmuo ama Mad
kadiralp
Seviye 4
Seviye 4
kadiralp

Erkek

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) Icon_minitime7/4/2008, 17:55

yaw semihim bende herzaman dinlemiyorum ama arabeskte lazım adama herzaman arabeskle olmaz herzaman metalle olmaz herzaman rockla olmaz ama böyle giderse arabesk gibi bir müzik tarzını kaybedeceğiz yazık olacak üzlürüm neyse ALLAHA emanet olun
romeo
PATRON
PATRON
romeo

Erkek
Lakap : junior

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) Icon_minitime12/4/2008, 20:04

ya kadır arabesk cok agır olmaz mı? bak türkü var , türkçe rock var, ögün müzik var....ya illa arabesk diosan modern arabeski rock ın temsilcisi hayko cepkın ı dinlemeni tavsiye ederim...tam senlik Laughing
kadiralp
Seviye 4
Seviye 4
kadiralp

Erkek

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) Icon_minitime12/4/2008, 21:22

yaw ferhatım arabesk iidir yaw ama yalanmı benim için üzülmeyi funda arar söyleyince ii şarkı oluyo aynı şarkıyı bundan 23 sene önce bergen söyledi ama o söyleyince çok ağır ve kötü şarkı oluyo anlamadığım bide bu husus var Smile
romeo
PATRON
PATRON
romeo

Erkek

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) Icon_minitime13/4/2008, 05:32

abicim o zamanki enstrümanlar çok kalabalıktı o yuzden parçalar agır gelior..kadirim bi de yorum farkı var...
BLaCKeaGLe
Seviye 3
Seviye 3
BLaCKeaGLe

Erkek

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) Icon_minitime13/4/2008, 23:06

kadiralp demiş ki:
yaw ferhatım arabesk iidir yaw ama yalanmı benim için üzülmeyi funda arar söyleyince ii şarkı oluyo aynı şarkıyı bundan 23 sene önce bergen söyledi ama o söyleyince çok ağır ve kötü şarkı oluyo anlamadığım bide bu husus var Smile
Yaw kadirim bak kendin sölemişşin yaw tam 23 sene önce sölemiş yaw bırak onu mazide kalsın sen gel bugune bırak su bergeni falan artık günümüzdeki sanatçıları dinle sen bak sana başkan tavsiyesi hadi Smile
romeo
PATRON
PATRON
romeo

Erkek

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) Icon_minitime16/4/2008, 02:04

semih eline , diline sağlık yaaaa..bugun bana bergen dinletti bu kadir valla bunalıma giriodum...
erenn
Forum Canavarı
Forum Canavarı
erenn

Erkek

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) Icon_minitime17/4/2008, 23:35

kadircim, canımm!..
tebrik ediorum kardeşim...
destekçin olma yolunda,bütün gücümle varımm!..
NaShit
Kurucu
Kurucu
NaShit

Erkek
Lakap : SatiRist

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) Icon_minitime18/4/2008, 00:40

miLLet aRabeske Laf yok!!Ben biR Rap seveR oLaRak aRabesk tabanLı aLtyapıLaRa bayıLıoRm..öyLe çok deRinLeRe inmesem de geRçekten özeLLikLe de O. Gencebay'ın, Ferdi TayfuR'un haRika paRçaLaRı vaR..Dikkat edin Rap ya da Rock gibi günümüz modeRn müzik taRzLaRı hep aRabesk müzikten aLtyapı oLaRak besLenmiştir, bu zaten aRabeskin önemini oRtaya çıkaRıo fazLasıyLa..Fanatiği oLmasam da aRabesk geRekLidiR dioRm.. (haRbi içeRken de çok ii gidio moRuk Very Happy)

Ben de özLedim ben de
Resmin vaR şuan eLimde
Sana koşmak isteRim
DeRman yok dizLeRimde
---------------------------------
Bana kadeRimin biR oyunu mu bu
Aldı sevdiğimi veRdi zuLûmu

Ama bunLaRı göLgede bıRakan "van tuu tıRi foRoo" vaR ki soRmayın gitsin Razz
kopuk_61100
Seviye 2
Seviye 2
kopuk_61100

Erkek

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) Icon_minitime18/4/2008, 01:48

arkadaşlar müzik evrenseldir ama arabesk evrenseli aşmıştır
gam keder hepsi var eğlanmayi isteyen kim
ama bişey diyecem bu rak mıdır kaya mıdır
bunlar ne ya insanlar kendinden geçer ne yaptıklarıını bilmezler
bizim türkülerimiz sanat müziğimiz nerde ya
maşuk
Seviye 2
Seviye 2
maşuk

Erkek

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) Icon_minitime19/4/2008, 22:57

yav siz bu kadiri bi bana sorun yaklaşık bi senedir geceli gündüzlü beraberiz adam hakketten arebesk manyağı. bi ara benim pcnin masa üstüne müslüm gürsesin fotosunu indiriyodu. ben siliyodum o indiriyodu ben siliyodum o indiriyodu Allahtan kendi pcsi geldide rahata erdim. eve de çıkınca kendi odasında dinliyor arabeski böylece ben iii gidiyorum:) Smile Smile
kadiralp
Seviye 4
Seviye 4
kadiralp

Erkek

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) Icon_minitime20/4/2008, 21:35

sevgili kardeşlerim lazkopata,erene sonuna kadar katılıyorum arabesksiz bir hayat su verilmemiş çiçeğin hayatı gibi solup gider sevgili arkadaşlarım bırakın bu metali teknoyu felan neymiş onlar tek müzik var türkçe müzik onların içindede en iyisi arabesk gelin arabeskle coşalım bu arada maşuk arkadaşımın söyledikleri kesinlikle spekülasyondan ibarettir. tamam müslüm baboyu seviyoz ama neden fotosunu indireyimki
kadiralp
Seviye 4
Seviye 4
kadiralp

Erkek

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) Icon_minitime20/4/2008, 21:46

sevgili kardeşlerim eren naşit ve laza bana verdikleri destekten dolayı teşekkürü bir borç bilirim kardeşlerim arabesksiz bir hayat düşünülemez
erenn
Forum Canavarı
Forum Canavarı
erenn

Erkek

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) Icon_minitime20/4/2008, 22:58

kadircim, bi daha bana teşekkür etme! daha doğrusu bi daha bana toplamda üç veya dört kere teşekkür etme!.. =)
espri bi tarafa da,ciddi ciddi bi kere sölesen yeter!..
bak mesela ben bi kere destekledim,hala da aynı desteğe devam!!! =)
maşuk
Seviye 2
Seviye 2
maşuk

Erkek

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) Icon_minitime21/4/2008, 00:17

erencim bu tekrarların altında msj sayısını artırıp seviye atlamak var...!!!

kadir varya kadirrr......!!!!!!!

Smile Smile Smile
erenn
Forum Canavarı
Forum Canavarı
erenn

Erkek

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) Icon_minitime21/4/2008, 02:08

=)
Allah, hepimize sabır versin inşallah!..
sanırım başka söze gerek yok!.. =)
constantine
Yönetici
Yönetici
constantine

Erkek

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) Icon_minitime21/4/2008, 03:50

metal muzık asıl o cıcegın buyumesını saglar
kadır cıcege arabesk dınlet meyve verecegı varsa da vermez la sen de yani):Smile
artı odanı arabeskcılerle donatsana o lkadar cok sevıyosan ha bı de tam ortaya ben sana bı foto verecem(nashıtın fotosu)onu da as tamam mı
sellcuk
Seviye 1
Seviye 1

Erkek
Lakap : uzun

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) Icon_minitime22/4/2008, 17:21

kadir. sonuna kadar arkandayız!! iyi şeyler her zaman eleştirilir. demekki arabesk te iyi Razz
kadiralp
Seviye 4
Seviye 4
kadiralp

Erkek

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) Icon_minitime22/4/2008, 21:12

Smile

En son kadiralp tarafından 25/4/2008, 11:18 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
BLaCKeaGLe
Seviye 3
Seviye 3
BLaCKeaGLe

Erkek

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) Icon_minitime23/4/2008, 02:11

kadiralp demiş ki:
sevgili kardeşlerim o üç teşekkür msjı olayı kesinlikle maşuğun (çocukça bir sebep) ten dolayı değildir. sadece 1. sayfada yer bitmiş ben bunu farkedemedim msjı attım baktım sadece benim msjım var herhalde gitmedi diye düşündüm 2.yi attım gene aynısı oldu 3.de alt kısma sayfa rakamına baktım sonradan anladım tabiki öyle çocukça işlerle uğraşacak değilim yok seviyem artsın yok ot yok kıl yok tüy bunlar iş değil hepsi bu
Benim tanıdığım kadir gercektende böyle cacukça seylerle ugrasmaz yıldız sayısı artsa nolur artmasa nolur bız birbirimizin yıldız sayılarına bakıptamı konusuoruz yada karsımızdakı kısılerın yıldız sayılarına gore mı muhattap oluoruz bole yapan yada yapanlar varsa asıl onlar çocuktur arkandayım ben senın kadır uzakta olsamda aranızdayım ve bi yanlıs gorursemde hıc cekınmeden de solerım cunku sızler benım kardeslerımsınız ve kardesler arasında kırgınlık , küslük olmaz benim bildiğim
kadiralp
Seviye 4
Seviye 4
kadiralp

Erkek

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) Icon_minitime23/4/2008, 19:11

Smile

En son kadiralp tarafından 25/4/2008, 11:20 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
maşuk
Seviye 2
Seviye 2
maşuk

Erkek

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) Icon_minitime25/4/2008, 02:14

kadir kardeşim herşey bi şakadan ibaretti ama görüyorum ki olay bayaa büyümüş...

ayrıca şunu belirtmek isterim ki kadir benim ev arkadaşım ve eğer gerçekten yıldıza göre msj atacak bi insan olsaydı ben onla eve çıkmazdım onun ne delikanlı ve mert olduğunu ben biliyorum bu da ateşe körükle giden arkadaşların bilmesi gereken bi konuuu...

kadir kardeşimede can yoldaşıma da sitemim benim kendisini gerçekten böyle bi olayla itham etmeyeceğimi bildiği halde olayı bu raddeye getirmesidir...

herkesten özür diliyor ve bu sınıfta gördüğüm en delikanlı en mert dürüst ve içi en temiz insanın kadir olduğunu tekrardan vurgulamak istiyorum...

arabeski yaşatma bölümü :):):)
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki