Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

arabeski yaşatma bölümü :):):)

+8
kopuk_61100
NaShit
erenn
romeo
BLaCKeaGLe
constantine
bertug
kadiralp
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
erenn
Forum Canavarı
Forum Canavarı
erenn

Erkek

arabeski yaşatma bölümü :):):) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) - Sayfa 2 Icon_minitime25/4/2008, 06:37

yav gardaşım, siz ne diosunuz!..
olum o baştan sona espri,nei ciddie alıosunuz.bi de kalkıp biz şöleiz biz böleiz diosunuz!!!
elli tane gülücük var orda,benim sabır dileyecek çok daha önemli şeylerim var.kusura bakma kadircim ama ben senin için sabır dilemem Allah'tan.o esprisine sölemiş bi şey.alınıp gücenmek,hatta ciddi ciddi karşılık vermek senin kusurundur!..
gardaş ne yazarsan da yaz,ama şunu bil bi daha espri de yapmam...
anlamıorum ya,hangi sebepten dolaı böle düşünüosun? ya da senin bana ne zararın olabilirdi ki!
neise ya,ben elimden geldiince bu tarz şeyler yazmamaya çalışcam artık!
ne mutlu sana ki,dostların kardeşlerin var!!!
kadiralp
Seviye 4
Seviye 4
kadiralp

Erkek

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) - Sayfa 2 Icon_minitime25/4/2008, 10:40

şaka olduğunu bende biliyorum ama genede öyle birşeyi yapmayacağımı bilmenizi istedim maşuk kardeşim bana kırılmış öyle dedi ama nedendir anlamadım olayı kesinliklede ciddiye almadım o söylemlerimide öylesine yazdığımı bilmenizi isterim kırılan biri varsa gene özür dilerim olayın bu boyutlara geleceği aklımın ucundan bile geçmedi neyse uşaklar hepiniz ALLAHA emanet olun
kadiralp
Seviye 4
Seviye 4
kadiralp

Erkek

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) - Sayfa 2 Icon_minitime25/4/2008, 10:43

yaw kardeşler anlamadım bişey demedim siz diyorsunuzki birdaha böyle şakalar yapmayacağım siz bilirsiniz ama ben o yazdıklarımı ciddi manada yazmadım kötü niyetle yazmadım sizde bunu bilin neyse yazdıklarım kötü karşılanmış biz dostuz dediniz siz yazdınız ben bişey demedim ama ben yazıncamı kötü oldum bunuda anlamadım tekrar belirteyim ben olayı ciddiye almadım tekrar hatam olduysa gençlik kusura bakmayın
kadiralp
Seviye 4
Seviye 4
kadiralp

Erkek

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) - Sayfa 2 Icon_minitime25/4/2008, 11:11

sevgili eren kardeşim seninle 2 yılı geçkin bir muhabbetimiz var beni neden yanlış anladın anlamadım geçen yılda okadar şaka yaptık birbirimize sorun çıkmadı bende zaten o iletiyi ciddi manada yazmadım ciddi yazsam yazdıklarım böyle olmazdı zaten ama yanlış anlaşıldığı için tekrar özür dilerim hepinizden
BLaCKeaGLe
Seviye 3
Seviye 3
BLaCKeaGLe

Erkek

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) - Sayfa 2 Icon_minitime25/4/2008, 16:46

Neyse gençler bu konu kapansın burda hepimiz arkadasız hepimiz kardeşiz olur bazen böle yanlıs anlamalar önemli olan bunları büyütmemektir Wink
erenn
Forum Canavarı
Forum Canavarı
erenn

Erkek

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) - Sayfa 2 Icon_minitime26/4/2008, 23:22

yok kadirim,özür dilencek bi şi yok!!!
benim de sana karşı bi kırgınlığım yok saten.ossa bile kalkıp da burdan yazmam,hergün aynı sınıftaız,onca sofrada lokma bölüştük biz seninle... gelir yanında konuşurum,ayıpsın!
neise,cidden en iisi bu muhabbeti uzatmamak.baksana tam olarak anlatamamışız ikimiz de derdimizi =)
ee, daha daha! =)
kadiralp
Seviye 4
Seviye 4
kadiralp

Erkek

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) - Sayfa 2 Icon_minitime27/4/2008, 21:33

haklısın erenim uzatmamak lazım dediğin gibi onca muhabbetimiz oldu ALLAHA emanet ol
bozkurt25

Erkek

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) - Sayfa 2 Icon_minitime7/5/2008, 01:26

slm arkadaşlar arabesk kültürü geçmişte zorluklar yaşamış kişilerin yaşam tarzlarını ifade etmektedir. bu yüzden acı çekmemiş dert görmemiş insanlar bu müzik dalından anlamayabilirler.özellikle bu müzik toplumun sosyo psikolojik yapısını ortaya koymaktadır.
Twob@
Forum Canavarı
Forum Canavarı
Twob@

Kadın

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) - Sayfa 2 Icon_minitime7/5/2008, 11:54

ve bu acı çekmenin ve bu yolla müzikten anlamanın/anlamamanın adı doğuda arabesk ken batıda adı metal oluo aynen sana katılıorum müzik toplumun sosyo psikolojik yapısını ortaya koyuyor..demekki her toplum acı çekmeden var olamıo her insan gibi ama farkları kendilerini ifade etme tarzlarında..arabeskede metalede saygım var ....çünkü emeğe saygım var..
kadiralp
Seviye 4
Seviye 4
kadiralp

Erkek

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) - Sayfa 2 Icon_minitime7/5/2008, 21:00

valla metali dinleyenlerin dinleme özgürlüğüne elbette saygım var ama metal müziğe hiçbir saygım yok benim için müzik değil böğürmekten ibaret bir gürültü kirliliği şu noktaya tekrar dikkat çekmek isterim amacım kimseyi eleştirmek değil sadece bu benim fikrim dinleyene saygım elbette var ama metale saygım yok benim için metal gürültü kirliliği işkence malzemesi
Twob@
Forum Canavarı
Forum Canavarı
Twob@

Kadın

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) - Sayfa 2 Icon_minitime7/5/2008, 21:08

walla kadir kardeş ne olur beni yanlış anlama ama müzik göreli bişi yani yemin ederim banada hep arabesk söliyenler böğürür gibi gelio o yüzden ha ingilizce böğürmüşler ha türkçe ondan sadece müziğin beni götürdüğü yere bakıom sözlerine yada böğürmelerine deil ohohohoho
kadiralp
Seviye 4
Seviye 4
kadiralp

Erkek

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) - Sayfa 2 Icon_minitime12/5/2008, 13:20

sana nasıl arabesk böyle böğürür gibi geliyorsa banada metal böğürür gibi geliyo ama şunu belirteyim asla hiçbir kardeşimin müzik anlayışına ve zevkine dil uzatmıyorum ama arbesksiz bir hayat düşünülemez tuğba kardeşim
Twob@
Forum Canavarı
Forum Canavarı
Twob@

Kadın

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) - Sayfa 2 Icon_minitime12/5/2008, 14:20

ya tabi düşünülemez kadir kardeşim arabesk müzik hastası binlerce insan var..ama ben sevmesemde hatta çoğu zaman nefret etsemde yine olması gerektiğini düşünüorum..ya ne bilim benim için hiç bişi ifade etmio olabilir ama o müzikle anlam bulan binlerce insan var..zaten metal müzik sana böğürüyo gibi geldii için bende banada arabesk öle gelio demiştim ve eklemiştim biri ingilizce böğürüyo biri türkçe amaan ne bilem herkes kendi seçimleriyle var işte..
kadiralp
Seviye 4
Seviye 4
kadiralp

Erkek

MesajKonu: Geri: arabeski yaşatma bölümü :):):)   arabeski yaşatma bölümü :):):) - Sayfa 2 Icon_minitime12/5/2008, 20:28

haklısın tuğba kardeşim neyse herkese sevdiği müzikle güzel yaşam dilerim

arabeski yaşatma bölümü :):):)
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2