Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

koyu taraftarlara

+9
hsyn_06
NaShit
Eren Dogan
constantine
kadiralp
romeo
bertug
oski
kopuk_61100
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
oski
Seviye 1
Seviye 1
oski

Erkek

koyu taraftarlara - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: koyu taraftarlara   koyu taraftarlara - Sayfa 2 Icon_minitime19/4/2008, 16:03

arkadaşlar bu nedir yaaa neden üzerime geliyorsunuz yaa yeter laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaayn oğlum ben feneliyim bir forma ile bizim kalbimizde ki sevda mı değişecek ulayn hee söyleyin bana tamam galatasaray veya beşikteş ormaları giysem şu anda benim ölüm haberlerimi alırdınız ama bu kadar küçük bir takım için benim ağzımı bzdurmayın beeeeeeeeeeeeeeee. gelmeyin üzerime valla daraldım haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......... Twisted Evil
derenderen

MesajKonu: Geri: koyu taraftarlara   koyu taraftarlara - Sayfa 2 Icon_minitime25/7/2008, 20:28

FENERBAHÇE ... BAŞKA SÖZE GEREK YOK cheers
sündüs

MesajKonu: Geri: koyu taraftarlara   koyu taraftarlara - Sayfa 2 Icon_minitime4/10/2008, 20:30

ne o kadir bey begenemedınmı formanın rengini son derce guzel.herseye laf söyleyebilirsiniz ama formaya asla:)SmileSmileSmileSmile:)TRABZONSPORLU OLMAKTAN SON DERECE GURURLIYUM asagı takım olsada.(sana göre)

koyu taraftarlara
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2