Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Heavy Metal tarihçesi

+3
kadiralp
constantine
Stauffenberg
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Stauffenberg
Seviye 4
Seviye 4

Erkek
Lakap : Walk Around

Heavy Metal tarihçesi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Heavy Metal tarihçesi   Heavy Metal tarihçesi - Sayfa 2 Icon_minitime12/5/2008, 20:36

Evet Kadir Mariangulis takılıyor bana ama bu takılmalar iki ağır müzik türünde olması kasmıyor da değil beni.Kadir kendi çizgisinden çıkmıyor bana gelince ben aynı anda hem death metal yanılmıyorsam bu gruba giren Six Feet Under ve Dimmu Borgir'den tutun da Enya,Enigma,Sarah Brightman,Celtic Woman gibi son derece slow grupları da dinleyen bir kulağım var.O yüzden Kadirle aramızdaki salt atışmadan ibarettir.Kadir de aslında bakmayın siz arada Therion bile dinler öyle değil mi Life is Life Kadir?
Twob@
Forum Canavarı
Forum Canavarı
Twob@

Kadın

MesajKonu: Geri: Heavy Metal tarihçesi   Heavy Metal tarihçesi - Sayfa 2 Icon_minitime12/5/2008, 20:58

waay life is life ha ihihihihi
kadiralp
Seviye 4
Seviye 4
kadiralp

Erkek

MesajKonu: Geri: Heavy Metal tarihçesi   Heavy Metal tarihçesi - Sayfa 2 Icon_minitime31/5/2008, 14:47

evet arkadaşlar şu bir gerçek life is life dinledim ama gene söylüyorum hele şenlikte hayko cepkin denen adamı dinledikten sonra ben bu metalden nefret etmekte haklıyımmmm adam deli gibi böğürüyo söyledikleri anlaşılmıyor Smile

Heavy Metal tarihçesi
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-