Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

yöneticilik başvurusu

+10
hsyn_06
BLaCKeaGLe
canpolat
sellcuk
kadiralp
oski
aslinkas
NaShit
bertug
constantine
14 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
constantine
Yönetici
Yönetici
constantine

Erkek

yöneticilik başvurusu Empty
MesajKonu: yöneticilik başvurusu   yöneticilik başvurusu Icon_minitime14/3/2008, 20:01

merhaaba yönetim ben yönetici olmak isitiyoum cunku daha fazla konu acma yetkısıne sahıpolmak ve dha yenı baslıklar ıcın ıstıyoum affraid
bertug
Yönetici
Yönetici
bertug

Erkek
Lakap : berkut

MesajKonu: Geri: yöneticilik başvurusu   yöneticilik başvurusu Icon_minitime15/3/2008, 00:40

bu isteğinizin işleme konması için elinizin altında 24 saat internet bağlantısı ve yüksek mevkilerde kankalarınızın olması mecburidir eğer bir admin ya da kurucu ile iyi ilişkileriniz yoksa yönetici olamazsınız. iyi forumlar dilerim.
Admin bertuğ
http://www.uiforum.tk
NaShit
Kurucu
Kurucu
NaShit

Erkek
Lakap : SatiRist

MesajKonu: Geri: yöneticilik başvurusu   yöneticilik başvurusu Icon_minitime15/3/2008, 01:22

puhahaha..beRtuğ döktüRmüş..adam admin abi Very Happy
aslinkas
Yönetici
Yönetici
aslinkas

Kadın

MesajKonu: Geri: yöneticilik başvurusu   yöneticilik başvurusu Icon_minitime15/3/2008, 12:15

offff bu işler böyle olmaz İlker cim!! ama cesaretini kutlarım! Very Happy
oski
Seviye 1
Seviye 1
oski

Erkek

MesajKonu: Geri: yöneticilik başvurusu   yöneticilik başvurusu Icon_minitime15/3/2008, 15:24

galiba ben sizin bütün isteklerinize uyuyorum 24 saat internetim var ve
galiba sizin kankanızım:) bundan dolayı eğer bana da bi konum
verirseniz sevinirim iyi günler polonyadan sevgiler kardeşlerim....
bertug
Yönetici
Yönetici
bertug

Erkek

MesajKonu: Geri: yöneticilik başvurusu   yöneticilik başvurusu Icon_minitime15/3/2008, 16:34

yurtdışından okulumuzda olan gelişmeleri takip edemeyeceğinizi göz önünde bulundurursak sizin de görev alma ihtimaliniz düşüktür. Her ne kadar kanka da olsak gelişmeler ve güncellik bizim için 1. amaçtır.Sitede normal kullanıcılara admin ya da moderatörlerden daha çok ihtiyaç olduğundan sizin normal üye olarak kalmanız kanaatindeyim.

En son bertug tarafından 15/3/2008, 19:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
constantine
Yönetici
Yönetici
constantine

Erkek

MesajKonu: Geri: yöneticilik başvurusu   yöneticilik başvurusu Icon_minitime15/3/2008, 19:51

polonyadakıkankam evet ya baa bıle vermıyolar saolsunlar cok cazıp teklıf yaptı nashıt kardesım cok saolsun I love you
oski
Seviye 1
Seviye 1
oski

Erkek

MesajKonu: Geri: yöneticilik başvurusu   yöneticilik başvurusu Icon_minitime16/3/2008, 06:46

kardeş burda sürekli kalacak değilim yaaa allah allah yaa beni istemeyeni bende istemem arkadaş bu kadar da olmaz ki yaa....
constantine
Yönetici
Yönetici
constantine

Erkek

MesajKonu: Geri: yöneticilik başvurusu   yöneticilik başvurusu Icon_minitime16/3/2008, 13:42

kanka bılemem ya Shocked
NaShit
Kurucu
Kurucu
NaShit

Erkek

MesajKonu: Geri: yöneticilik başvurusu   yöneticilik başvurusu Icon_minitime16/3/2008, 18:38

moRuk işin gaRip oLanı size de modeRatöRLük veRiRsek siteye giRen heRkes yönetici oLacak Very Happy:D
oski
Seviye 1
Seviye 1
oski

Erkek

MesajKonu: Geri: yöneticilik başvurusu   yöneticilik başvurusu Icon_minitime17/3/2008, 20:04

kardeşlerim size eleştirilerim var bence sizler bu formu yeteri kadar kimseye söylemiyorsunuz ve sadece bu sınıfla sınırlı kalmamalı zzaten sizlerde biliyorsunuz ki sınıfın çoğu böyle şeylerle uğraşmamaktadır ama sizin buna dikkat çekmeniz lazım ve hatta hocalara bile söyleyip diğer ui öğrencilerine söylemeleri konusnda telkinde bulunmalısınız benim ki sadece bi öneri dikkate alırsınız ya da almazsınız bu size kalmış bişeydir ama gerçekten böyle bişey yaparsak belkide ileri de de okulumuz bittiğinde unutulmazlar arasında olabilirsiniz her ne kadar beni yönetici olarak kabul etmesenizde benden siz bir üye( dost )tavsiyesi..... Smile
NaShit
Kurucu
Kurucu
NaShit

Erkek

MesajKonu: Geri: yöneticilik başvurusu   yöneticilik başvurusu Icon_minitime17/3/2008, 20:54

osman kaRdeşim biLiosun senin öneRiLeRin,söyLemLeRin taRafımdan heR zaman dikkate aLınmıştıR Very Happy
bertug
Yönetici
Yönetici
bertug

Erkek

MesajKonu: Geri: yöneticilik başvurusu   yöneticilik başvurusu Icon_minitime18/3/2008, 17:10

osman kardeşim biz yeterince kişiye söyledik ancak imkanlar ölçüsünde arkadaşlar kayıt oluyorlar. ders öncesi tahtaya yazdık bu 1. muhabbet aralarında reklam olarak söyledik bu 2. facebook tan da ulaşamadığım fazla muhabbetim olmayan kişilere söyledim bu da 3. yani biz hemen hemen herkese söyledik merak etme =)
başkalarının da gelmesi konusunda ise naşitin onayı gerekiyor.
constantine
Yönetici
Yönetici
constantine

Erkek

MesajKonu: Geri: yöneticilik başvurusu   yöneticilik başvurusu Icon_minitime22/3/2008, 15:17

admınız bertug ve nasit calısıyo osman kankam bıraz daha bekleyıp bu forum sıtesını ıyıce duyuracagız..... Laughing
oski
Seviye 1
Seviye 1
oski

Erkek

MesajKonu: Geri: yöneticilik başvurusu   yöneticilik başvurusu Icon_minitime26/3/2008, 18:01

ben yöneticilik istiyoruuuuuuuuuuuuuuum dışlamayın lan beni....... Evil or Very Mad
NaShit
Kurucu
Kurucu
NaShit

Erkek

MesajKonu: Geri: yöneticilik başvurusu   yöneticilik başvurusu Icon_minitime27/3/2008, 01:20

Bizi satıp gavuR eLLeRe giden biR adama adminLik veRemeyiz,üzgünüm Very Happy:D:D hehehe Osman ben de yaptım ya bunu,ne desen hakLısın Very Happy
kadiralp
Seviye 4
Seviye 4
kadiralp

Erkek

MesajKonu: Geri: yöneticilik başvurusu   yöneticilik başvurusu Icon_minitime27/3/2008, 10:51

naşit kardeş bende admin olmak istiyom şu berkutun yapamadığı görevden SmileSmileSmile indirin şu berkutu SmileSmileSmile
sellcuk
Seviye 1
Seviye 1

Erkek
Lakap : uzun

MesajKonu: Geri: yöneticilik başvurusu   yöneticilik başvurusu Icon_minitime28/3/2008, 01:55

arkadaşlar güsel sohbet etmişiniz.. ama bende uyuyorum yönetici wasıflarına Laughing hem 24 saat internet hem kanka hem burdayım hemde çok iyi yönetici olurum.. yeterki bana bi şans tanıyn cheers
constantine
Yönetici
Yönetici
constantine

Erkek

MesajKonu: Geri: yöneticilik başvurusu   yöneticilik başvurusu Icon_minitime28/3/2008, 02:54

kanka ya senın ınt gıdıyo ya mazallah bı sorunla karsılasyıgında ınt gıtse ne dıyecem bu admın bıze bakmıyo derim selcuk kanka Sleep
kadiralp
Seviye 4
Seviye 4
kadiralp

Erkek

MesajKonu: Geri: yöneticilik başvurusu   yöneticilik başvurusu Icon_minitime2/4/2008, 20:32

yaw kardeşler bendede 24 saat net var admin benim olmam lazım o vasıflara fazlasıyla ben sahibim indirin berkutuuuuuuuuuuuuu puhahahaha SmileSmileSmile
oski
Seviye 1
Seviye 1
oski

Erkek

MesajKonu: Geri: yöneticilik başvurusu   yöneticilik başvurusu Icon_minitime3/4/2008, 02:31

vay be naşitim sende böyle yapacaksın yaaa helal olsun bi kardeşine admin liği çok gördün bak kardeşim sende biliyorsun bu siteye girenler arasında ilk 5 e giriyordum sizden ilk yöneticilik istediğimde siz bana seni yapsak herkes admin olcak diye reddettiniz peki şimdi ki bahaneni öğrenebilir miyim?
canpolat

canpolat

MesajKonu: bende isterim   yöneticilik başvurusu Icon_minitime5/4/2008, 01:59

duydumki yöneticilik bedava imiş
bedava olan her işte ben de varım
alın beni alın beni
beni de alın

not:eğer paralı ise ciddiye almayın

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
BLaCKeaGLe
Seviye 3
Seviye 3
BLaCKeaGLe

Erkek

MesajKonu: Geri: yöneticilik başvurusu   yöneticilik başvurusu Icon_minitime5/4/2008, 03:52

canpolat demiş ki:
duydumki yöneticilik bedava imiş
bedava olan her işte ben de varım
alın beni alın beni
beni de alın

not:eğer paralı ise ciddiye almayın

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Canpolat sen kimsin yaw tanıyamadım bi fotonu falan koysaydın bide ilk mesajında direk yöneticilik istemişsin Evil or Very Mad
NaShit
Kurucu
Kurucu
NaShit

Erkek

MesajKonu: Geri: yöneticilik başvurusu   yöneticilik başvurusu Icon_minitime5/4/2008, 11:19

Tahminimce CanPoLat , soyismi BOLAT oLan Yakup kaRdeşimiz Very Happy
La bu ne yöneticiLik istemeyen bi babam kaLmış o da anLamaz zaten Very Happy
Sitemizin pRatikteki yönetim Listesi ben, BeRtuğ ve iLkeR'den oLuşuo ama işi teoRik düzeyde düşünüRseniz bu foRum madem ki bizim sınıfa hitap edio o zaman hepimiz yöneticiyiz Very Happy
hem kaLdı ki bugüne kadaR sitede ne oLmasını istediniz de yapmadık ha nanköRLeR? Vallaha sataRam siteyi haaaaaa Very Happy:D:D:D:D:D
sellcuk
Seviye 1
Seviye 1

Erkek
Lakap : uzun

MesajKonu: Geri: yöneticilik başvurusu   yöneticilik başvurusu Icon_minitime6/4/2008, 02:09

vay be ortam baya ilginç bi durumda Smile ama bence önce azimli üye sonra denyimli üye fln derken en sonlarda yöneticilik isteyelimki naşhit kardeşimiz o zaman bakar bu mesajlara.. şimdilik biras erken diillmi??

yöneticilik başvurusu
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki