Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Forumun Kaderi (ÖNEMLİ)

+5
erenn
Twob@
kemetin
constantine
NaShit
9 posters

Forumun gidişatı nasıl olsun?
Forum Kapansın
Forumun Kaderi (ÖNEMLİ) Vote_lcap6%Forumun Kaderi (ÖNEMLİ) Vote_rcap
 6% [ 1 ]
Forum Kapanmasın,Yönetim Değişsin
Forumun Kaderi (ÖNEMLİ) Vote_lcap6%Forumun Kaderi (ÖNEMLİ) Vote_rcap
 6% [ 1 ]
Forum Kapanmasın,Yönetim Kalsın
Forumun Kaderi (ÖNEMLİ) Vote_lcap88%Forumun Kaderi (ÖNEMLİ) Vote_rcap
 88% [ 15 ]
Toplam Oylar : 17

YazarMesaj
NaShit
Kurucu
Kurucu
NaShit

Erkek
Lakap : SatiRist

Forumun Kaderi (ÖNEMLİ) Empty
MesajKonu: Forumun Kaderi (ÖNEMLİ)   Forumun Kaderi (ÖNEMLİ) Icon_minitime23/4/2008, 00:30

Arkadaşlar forumun gidişatı ciddi anlamda iiden iiye cıvıklaşıp, can sıkıcı hal almaya başladı! Bu anketle buna sizin kararınız doğrultusunda çözüm bulunacak..

Forum kapansın olursa sonuç direk kapanacak!

Açık kalsın yönetim devam etsin denirse bi daha yönetici olmak istiyorum ya da torpilli yöneticilik filan diye mesaj görmek istemiyorum, görünce direk silecem!

Forum kapanmasın yönetim değişsin denirse ikinci bir anket sonrası seçilen arkadaşa forumun şifresini verecem ve ben ve şuanki mevcut yönetici arkadaşlar "0" yıldızla normal üye olarak foruma katkıda bulunmaya devam edecez!

Buraya kesinlikle cevap yazmayın! Sadece anketi oylayın,yazılan tüm cevaplar sorgusuz sualsiz direkt olarak silinecek!
http://www.uiforum.tk
constantine
Yönetici
Yönetici
constantine

Erkek

MesajKonu: Geri: Forumun Kaderi (ÖNEMLİ)   Forumun Kaderi (ÖNEMLİ) Icon_minitime23/4/2008, 14:26

arkadslar bu bızım forumumuz bıze ozel bı forum tamam yonetıcıler degısebılır ama bu forumun daha ıyı olması ıcın calısmalıyız
kemetin

kemetin

MesajKonu: Geri: Forumun Kaderi (ÖNEMLİ)   Forumun Kaderi (ÖNEMLİ) Icon_minitime23/4/2008, 16:59

forum iyi, sınıf içi geyik dönüyo işte, ama diğer bölümlere açılma çabasına girmeyin... açılmak zaten zor ama kendi kendimize eğleniyoruz.
yönetim desen, bundan iyisi şamda kayısı
Twob@
Forum Canavarı
Forum Canavarı
Twob@

Kadın

MesajKonu: Geri: Forumun Kaderi (ÖNEMLİ)   Forumun Kaderi (ÖNEMLİ) Icon_minitime23/4/2008, 22:03

affraid ya ben oyumu verdim açıkçada sölim ne kapansın ne de yönetim değişsin ya ben daha 2 gün önce duydum bu forumu ve inanamadım..muhteşem bi fikir bence yöneticiler sıkılmadıysa devam etsinler.. yine söylüyorum bu forumu oluşturmayı düşünlerin ve yapanların emeğine fikrine sağlık...ya şu sınavlar bi bitsin bende elimden gelen desteği verecem bu siteye..nese size ii çalışmalar umarım kapanmaz.. No No
erenn
Forum Canavarı
Forum Canavarı
erenn

Erkek

MesajKonu: Geri: Forumun Kaderi (ÖNEMLİ)   Forumun Kaderi (ÖNEMLİ) Icon_minitime23/4/2008, 22:12

madem öle,ben de açıklıorum. ben kapansın die oy verdim.yazık ya,şu Naşit ne hale geldi!..

ama bu arada,bi oylama daha var,oraya da Ayda Kara için oy vereceksiniz.çünkü birinciyi seçioruz.daha sonra siz aranızda ikinciyi belirlersiniz!..
(bu seçim süresi boyunca her türlü çirkeflik, rüşvet verilmesi ve güç kullanımı bu bünyede mevcuttur... bilgilerinize!!!) =)
NaShit
Kurucu
Kurucu
NaShit

Erkek

MesajKonu: Geri: Forumun Kaderi (ÖNEMLİ)   Forumun Kaderi (ÖNEMLİ) Icon_minitime23/4/2008, 22:28

La eRen ne pRopagandacı heRifsin sen ya Very Happy
Tuğbacım çok teşekküR edeRiz söLedikLeRin için..eLimizden geLdiince bişeyLeR yapmaya çaLıştık, aRa sıRa esio kafamıza bi deLiRtioLaR adamı..Ama bi de anket açtık şimdi o anketten kapansın die bi sonuç çıkaRsa ve kapatmazsak da tüküRdüğümü yaLamış oLuRum ki o da bana yakışmaz..SıkıLmak kesinLikLe söz konusu diiL, ama heRkes eğLencenin tadını çıkaRsın, geRisi zaten hikaye.. Very Happy
Twob@
Forum Canavarı
Forum Canavarı
Twob@

Kadın

MesajKonu: Geri: Forumun Kaderi (ÖNEMLİ)   Forumun Kaderi (ÖNEMLİ) Icon_minitime23/4/2008, 22:33

ya ben çok eğleniom walla sen anketten öle bi sonuç çıkmaz ama çıkarsa aaa haberimiz yok tuba eklemiş o anketi dersin ehuu suçu baa at Very Happy Very Happy
NaShit
Kurucu
Kurucu
NaShit

Erkek

MesajKonu: Geri: Forumun Kaderi (ÖNEMLİ)   Forumun Kaderi (ÖNEMLİ) Icon_minitime23/4/2008, 22:51

hihihih..oLuR öLe yapaRız aRtık napaLm Very Happy
erenn
Forum Canavarı
Forum Canavarı
erenn

Erkek

MesajKonu: Geri: Forumun Kaderi (ÖNEMLİ)   Forumun Kaderi (ÖNEMLİ) Icon_minitime23/4/2008, 23:21

ya valla rüşvet vercem... babamdan kitap parası isteip hepinize ne istiosanız alcam.arkadaş nasıl bi hırs yaptıysam.naşit bilion gardaş,sabah bi şi gördük ya sayfada ondan böle oldum ben... gerekiosa,kesici delici aletlerle işkence,aşırı güç kullanımı gibi işlere de kalkışacam!!! la gıcık oldum yha!!!
konu bu muydu ya! ben biraz gaza geldim de... =)
maşuk
Seviye 2
Seviye 2
maşuk

Erkek

MesajKonu: Geri: Forumun Kaderi (ÖNEMLİ)   Forumun Kaderi (ÖNEMLİ) Icon_minitime24/4/2008, 17:40

kardeşim naşit belli ki bazı şeyler seni kızdırmış ama sen hiç bi şeye aldırış etme ben kendi adıma herşeyden memnunum zaten demokratik bi ortam var rahatsız olduğumuz her şeyi yönetim dikkate alıyor ve kendi adıma yönetimi destekliyorum da oyum devammmmmm...!!!!!
me$ut

me$ut

Erkek

MesajKonu: Geri: Forumun Kaderi (ÖNEMLİ)   Forumun Kaderi (ÖNEMLİ) Icon_minitime3/5/2008, 03:34

Bende Kemal arkadaşıma katılıyorum diğer bölümler biraz gereksiz olmuş diye düşünüyorum.. ama genede bu sadece bireysel bir düşüncedir bunu belirtiyim.Smile Naşit kardeşim walla güzel bişey yapmışsın ellerine saglık tabi bunu anket için sölemiyorum site için sölüyorum Smile sınıfta bile birbirineselam vermeyen insanlar en azından birazcıkta olsa burada yazışıyorlar Smile bu bile insanlık adına güzel bi gelişme.. başarılarınızın devamıni dilerim. gerçekten büyük emek isteyen bir iş site olayı..
me$ut

me$ut

Erkek

MesajKonu: Geri: Forumun Kaderi (ÖNEMLİ)   Forumun Kaderi (ÖNEMLİ) Icon_minitime3/5/2008, 03:37

Diğer arkadaşlar alınmasın Naşitle birlikte emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler. Hatta üye olupta henüz forma hiçbirşey yazmayan arkadaşlarada teşekkürler Smile
kadiralp
Seviye 4
Seviye 4
kadiralp

Erkek

MesajKonu: Geri: Forumun Kaderi (ÖNEMLİ)   Forumun Kaderi (ÖNEMLİ) Icon_minitime7/5/2008, 00:45

slm kardeşlerim forum işimize yarıyor durması iyi olur diye düşünüyorum
haneren
Seviye 2
Seviye 2
haneren

Erkek
Lakap : broker

MesajKonu: Geri: Forumun Kaderi (ÖNEMLİ)   Forumun Kaderi (ÖNEMLİ) Icon_minitime7/5/2008, 17:35

bence çok yararlı özellikle bana sınıftan arkadaşlarla geyik yapabiliyorum az çok.ayrıca kelime oyunu gibi oyunlarında devam etmesinden yanayım.forum güzel ve eğlenceli.naşhhhhiiiitteee teşekkürler ve herkesee Smile

Forumun Kaderi (ÖNEMLİ)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-